شنبه ٣١ تير ١٣٩٦ |

 
 
 
  موقعیت فعلی شما در پرتال
صفحه اصلي > اخبار 
 
 
 
 
قیمت پایانی سهام: 1958
قیمت روز قبل: 1961
درصد تغییر: -0.15
حجم معامله: 1.90
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

پیشخوان شنبه ٣١ تير ١٣٩٦

 


  چاپ        ارسال به دوست

ایرانا-آی سی تی پرس-تجارت

7 مرکز مخابراتی توسعه می یابد

عملیات کابل برگردان با هدف توسعه شبکه کابل در مراکز مخابراتی شهید خوشقدم، مرحوم نهری، جماران، پیروزی، شهید باهنر اسلامشهر، صالح طبری، مجتمع فنی مخابرات البرز از تاریخ ٢١ دی ماه آغاز می شود.

به گزارش ایرانا ، با اجرای عملیات مذکور ارتباط تلفنی مشترکین در مرکز مخابرات شهید خوشقدم با پیش شماره های ۵۵٨٢ الی ۵۵٨۶، ۵۵٨٨، ۵۵٩۴ در محدوده خیابان های رحمان، ایمان، بخشایش و در مرکز مخابرات مرحوم نهری با پیش شماره های ٨٨۰٧ الی ٨٨۰٩، ٨٨٣٨، ٨٨۵٧ الی ٨٨۵٩ در محدوده خیابان های سعادت آباد، فرهنگ، نیایش، ٢٢ شرقی و غربی، ٣۴ شرقی و غربی، و در مرکز مخابرات جماران با پیش شماره های ٢٢٢٨، ٢٢٢٩، ٢٢٨۰ الی ٢٢٨٣، ٢۶١۰ الی ٢۶١۴ در محدوده خیابان های نیاوران، مینا گرجستانی به مدت ٣ روز با اختلال همراه است.

همچنین در مرکز مخابرات پیروزی با پیش شماره های ٣٣۶۰، ٣٣٢۵، ٣٣٧٨، ٣٣٧٩، ٣٣٣۰ الی ٣٣٣۶ در محدوده خیابان های پیروزی، قانون، بایزید بسطامی و در مرکز مخابرات شهید باهنر اسلامشهر با پیش شماره های ۵۶۴۶ الی ۵۶۴٩ در محدوده این مرکز به مدت ٧٢ ساعت دچار اختلال می شود.

براساس همین گزارش، با اجرای عملیات مذکور ارتباط تلفنی و دیتای مشترکین در مرکز مخابرات شهید صالح طبری از ساعت ٢ بامداد به مدت ٣ ساعت و در مجتمع فنی مخابرات البرز از ساعت ٢۴ به مدت ٨ ساعت دچار اختلال می شود.

 


١٥:٢٥ - چهارشنبه ٢٢ دی ١٣٩٥    /    عدد : ٩٠١٧٨    /    تعداد نمایش : ٨٠


امتیازدهی
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج