شنبه ٣١ تير ١٣٩٦ |

 
 
 
  موقعیت فعلی شما در پرتال
صفحه اصلي > اخبار 
 
 
 
 
قیمت پایانی سهام: 1958
قیمت روز قبل: 1961
درصد تغییر: -0.15
حجم معامله: 1.90
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

پیشخوان شنبه ٣١ تير ١٣٩٦

 


  چاپ        ارسال به دوست

ایران اکونومیست

اخذ گواهینامه استاندارد آموزشی ISO 10015 توسط شرکت مخابرات ایران

شرکت مخابرات ایران با هدف بهبود مستمر و روان سازی فرایند آموزش در جهت دستیابی به اهداف استراتژیک شرکت و ره نگاشت تحول مخابرات، گواهینامه استاندارد آموزشی ISO 10015 را دریافت کرد.

به گزارش ایران اکونومیست به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران؛ شرکت مخابرات ایران با هدف بهبود مستمر و روان سازی فرایند آموزش در جهت دستیابی به اهداف استراتژیک شرکت و ره نگاشت تحول مخابرات، گواهینامه استاندارد آموزشی ISO 10015 را دریافت کرد.
 
این گواهینامه با ممیزی های انجام شده توسط شرکت توف نورد دارای مجوز از موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران در روزهای 14، 15 و 16 دی ماه سال جاری، به شرکت مخابرات ایران اهدا شد.

در اجرای این ممیزی ، فرایندهای آموزش یعنی نیازسنجی آموزشی،برنامه ریزی آموزشی،اجرای دوره های آموزشی ،ارزیابی اثربخشی آموزش و نیز مدیریت ، پایش و بهبود این فرایند ها ارزیابی شده و تطبیق کامل آنها با استاندارد آموزشی ایزو 10015 مورد تایید قرار گرفت.
 
آقای باطنی معاون توسعه سرمایه انسانی شرکت مخابرات ایران در مراسم دریافت استانـدارد آمـوزشی ISO 10015  ضمن تشکر از همکاران اداره کل توسعه و آموزش کارکنان در جهت تدوین و پیاده سازی فرآیندهای آموزش برای آماده سازی زیرساخت های دریافت این استاندارد بر تأثیر این گواهینامه در راستای بهبود مستمر فرآیندهای آموزش تأکید نمود.
 
خانم دکتر پورمهدی، مدیر کل توسعه و آموزش شرکت مخابرات ایران نیز گفت: از اواخر سال 92 عملا در چارچوب استانداردهای آموزشی بین المللی فعالیت می کنیم.
 
وی افزود: شفاف سازی و بهبود فرایندهای آموزشی، کم کردن دوباره کاری ها و استفاده از روندهای تجربه شده جهانی و در نهایت افزایش رضایت مندی مشتریان از اهداف حرکت به سمت دریافت این استاندارد بین المللی است.
 
این استاندارد بین‌المللی راهکارهایی به دست می‌دهد که سازمان‌ها و منابع انسانی آنها را در زمینه مسائل مربوط به آموزش یاری می‌دهند.
 
نقش این استاندارد، تهیه راهنما برای سازمان‌ها به منظور شناسایی و تجزیه و تحلیل نیازهای آموزشی و طراحی و برنامه‌ریزی آموزش، تدارک برای آموزش، ارزشیابی آموزش، کنترل و بهبود فرایند و اثربخشی بیشتر است و هدف آن کمک به سازمان‌هاست تا آموزش خود را به یک سرمایه‌گذاری موثرتر و کاراتر تبدیل کنند.
 
بر مبناي اين اصول، مشتريان به هر دو جنبه، يعني ميزان تعهد سازمان به منابع انساني خود و همچنين توانايي سازمان براي نشان‌دادن راهبرد مورد استفاده براي بهبود شايستگي كاركنان خود، توجه داشته و به آن‌ها ارج مي‌نهند.
 
كاركنان در تمامي سطوح بايستي آموزش ببينند به گونه‌اي كه تعهد سازمان در عرضه محصولات با كيفيت لازم و در يك بازارِ به سرعت در حال تغيير كه در آن خواسته‌ها و انتظارات مشتريان دايماً افزايش مي‌يابد، برآورده گردد.
 
اداره کل توسعه و آموزش کارکنان شرکت مخابرات ایران همچنین در راستای بهبود فرایندهای یادگیری، اقدام به برگزاری دوره های آموزشی مختلف نموده که اهم آن ها به شرح ذیل است:
 
-طراحی الگوی شایستگی شرکت مخابرات ایران
 
-تدوین استانداردهای آموزشی مشاغل شرکت مخابرات ایران مبتنی بر شایستگی های شغلی، حوزه ای و محوری
 
-تدوین و پیاده سازی نظام مدیریت دانش درشرکت مخابرات ایران و مناطق مخابراتی
 
-برگزاری دوره های آشنایی و طراحی شبکه های فیبرنوری همگام با توسعه استفاده از تکنولوژی های جدید در مخابرات
 
گفتنی است اداره کل توسعه و آموزش کارکنان شرکت مخابرات ایران برای سال آتی در جهت اخذ گواهینامه ایزو 29990 و تبدیل شدن به تأمین کننده خدمات آموزش و یادگیری در حوزه اطلاعات و ارتباطات در کلاس جهانی اقدام خواهد نمود


١٣:٣٧ - دوشنبه ٢٠ دی ١٣٩٥    /    عدد : ٩٠١٣٦    /    تعداد نمایش : ٥٨


امتیازدهی
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج